Depoeczanem’i tanıyalım.

Genç ve dinamik yapısıyla; ağız ve diş sağlığı, anne ve bebek, cilt bakımı, güneş ürünleri, cinsel sağlık, saç bakımı, bitkisel vitaminler ürünlerine ulaşmada müşterilerinin güven kaynağı olma amacıyla kurulmuş bir web sitesidir. Depoeczanem.com; hızlı gönderim imkânı, kolay iade ve farklı ödeme seçenekleri ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan güvenilir, online dermokozmetik alışveriş sitesidir. Geniş ürün yelpazesi ile her türlü dermokozmetik ve gıda takviyesi ihtiyaçlarınızı karşılar, hızlı gönderim imkânı ile size ulaştırır. Müşteri memnuniyetini prensip olarak benimser ve her zaman en iyisi olma yolundaki çabasına katkıda bulunmaya devam eder. 

         Vizyonumuz, kalitesiyle ve hızlı teslimatıyla tanınmak ve bu konuda zirveye ulaşmaktır. Misyonumuz, ihtiyacınız olan %100 orijinal ürünleri güvenli bir şekilde en kısa sürede sizlere ulaştırmaktır.

Biz Kimiz;

Sektörde 17 yılını doldurmuş ve 2004 yılından itibaren elde ettiği tecrübeyi online dermokozmetik sitesi aracılığı ile sizlere kolay ve güvenli şekilde ulaştırmayı amaçlamış bir firmadır. Firma Merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Ülkemizin her yerine maksimum 3 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Depoeczanem.com marka tescilli ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığına kayıtlı bir firmadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR