Kuazar Aksu Vital Glukozamin Kondroitin & MSM 60 Tablet
Kuazar Aksu Vital Glukozamin Kondroitin & MSM 60 Tablet

Aksu Vital Glukozamin Kondroitin & MSM 60 Tablet (DEP9909598)

0,00
Marka : Aksu
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : 208,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 144,00 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 5
Barkod : 8690088005596

Aksu Vital Glukozamin Kondroitin & MSM 60 Tablet

GLUCOSAMİNE MSM TABLET 

GLUCOSAMİNE NEDİR 

Glucosamine tablet içinde; Glucosamine Sülfat, Msm, Kondroitin Sülfat, Bromelain Ekstresi (Ananas) bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir. Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır. Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir.

GLUCOSAMİNE TABLET FAYDALARI NELERDİR?

Glucosamine, Chondrotine, Msm (Metil sülfonil metan-baklagil kaynaklı), Bromelain (ananas ekstratı) ile geliştirilmiştir.

Glukozamin, kimyasal bir amino şeker sınıfına giren ve vücutta doğal olarak oluşan bir bileşiktir. Vücutta çeşitli fonksiyonel moleküller için bir yapı taşı görevi görür.

Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.

Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor.

GLUCOSAMİNE TABLET İÇERİSİNDE NELER VAR?

Msm (Metil sülfonil metan-baklagil), yapılan tıbbi araştırmaların sonucunda sağlık açısından birçok önemli etlileri bulunan Msm önemli etken maddeleri içerisinde barındırmaktadır.  Yapısındaki yüksek miktarda doğal sülfür oranından kaynaklı organik sülfür bulunmaktadır

Bromelain, taze ananasın gövdelerinden elde edilen bir enzim ekstraktıdır. Protein ayrıştırıcı bir enzimdir.

İçerik (2 Tablette): Glucosamine Sülfat (Su Kabukluları Kaynaklı) 1340 mg, Metil Sülfonilmetan (Msm) 330mg, Kondroitin Sülfat 80 mg, Bromelain Ekstresi (Ananas) 60 mg.

Tüketim Önerisi: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa birer tablet alınmalıdır. Yan Etkileri / Kontra endikasyonlar /Uyarılar: Diyabet hastalarının kullanması önerilmez. 18 yaş altı bireylerde kullanılmaz. 3 aydan fazla kullanımı önerilmez.

Ambalaj: 60 Kapsül

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR