ALLDERMO HASSAS CİLTLER İÇİN GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ BAK.KREMİ SPF 50+ 50ML
ALLDERMO HASSAS CİLTLER İÇİN GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ BAK.KREMİ SPF 50+ 50ML

Alldermo Hassas Ciltler İçin Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF50+ 50ML (!ALL0000287)

0,00
Marka : ALLDERMO
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : 109,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 105,60 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 1
Barkod : 8681317200547

Alldermo Hassas Ciltler için Güneş Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF50+ 50 ml

 

Ürün Özellikleri: 

- Alldermo Hassas Ciltler için Güneş Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF50+, cildi güneş ışınlarının istenmeyen etkilerinden korumaya destek olan güneş losyonudur.

- Alldermo Hassas Ciltler için Güneş Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF50+, özel içeriği sayesinde hassas ciltlerin kullanımı için son derece uygundur.

- Alldermo Hassas Ciltler için Güneş Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF50+, cildin korunmasına destek olan bir koruma faktörü olan SPF 50 içerir.

- SPF 50, UVA ve UVB gibi zararlı güneş ışınlarının cilde zarar vermesinin önüne geçilmesine ve cildin en iyi şekilde korunmasına katkı sağlar.

- Alldermo Hassas Ciltler için Güneş Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF50+’nın özenle hazırlanmış içeriğinde Passiflora Ekstraktı, Bisabolol ve zengin vitaminler bulunmaktadır.

- Passiflora Eskraktı, A, B1, B5 ve C vitaminleri açısından oldukça zengindir. Bu vitaminlerin tamamı cildi dış faktörlerden korumaya destek olur ve cilt için çok faydalıdır.

- Ayrıca cildin yenilenmesine ve canlanmasına katkı sağlar. Cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya katkıda bulunur. Yüksek antioksidan içeriği cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek olur.

- Bisabolol, yağmur ormanlarından elde edilen doğal bir aktif olup, tahrişi azaltmaya destek olur. Papatyadan doğal olarak üretilen Bisabolol, hassas ciltler için çok faydalıdır. Cildi kurutmadan tahrişlerden, kızarıklardan, lekelerden korumaya destek olur.

- Alldermo Hassas Ciltler için Güneş Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF50+, hassas cildi UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya destek olan yüksek korumalı güneş losyonudur.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. Gün içerisinde her 2 saatte bir yeniden uygulanması önerilir.

Kullanım Şekli:

-  Güneşe çıkmadan önce cildinize yeterli miktarda uygulayınız.

- Terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

- Güneş ürünlerinin cilde nüfuz etmesi için uygulama güneşe çıkmadan 15-30 dk. önce yapılmalıdır.

- Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünlerin 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR