Alldermo SPF 50+ Vitamin B3-B5-E Güneş Koruyucu Yüz Kremi
Alldermo SPF 50+ Vitamin B3-B5-E Güneş Koruyucu Yüz Kremi

Alldermo SPF 50+ Vitamin B3-B5-E Güneş Koruyucu Yüz Kremi (ALLD0099001)

0,00
Marka : ALLDERMO
İndirim Oranı : %59 İndirim
Fiyat : 79,90 TRY(KDV Dahil)
İndirimli : 32,86 TRY(KDV Dahil)
Barkod : 8681317200530

Ürün Özellikleri:

- Cildinizi güneş ışınlarından korumaya ve güneş lekesi, güneş zararlarını gidermeye destek olur.

- Alldermo markasının güneşin zararlı ışınlarının cilt üzerindeki olumsuz etkilerini düşünerek üretmiş olduğu Güneş Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF50+, ihtiyacınız olan koruma özelliğine sahip kremdir.

- Güneşin vücut üzerinde birçok olumlu etkisi vardır ancak güneş ışınlarına aşırı maruz kalınması durumunda cilt sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyecek birçok sorunla karşılaşma riski çok yüksektir. Etkili bir güneş koruyucu, vücudu güneşin zararlı etkilerine karşı korur.

- Güneşe bağlı cilt yaşlanmalarının azaltılmasına katkı sağlayan ürün, yüz için kullanılan kremdir.

- Cildi güneş ışınlarının zararlı, yıpratıcı etkilerine karşı korumaya, cildin sağlıklı yapısının daha uzun süre muhafaza edilmesini sağlamaya yardım etmek üzere geliştirilmiştir.

- Cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardım eder.

- Alldermo Güneş Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF50+; cilt dokusunu güneş ışınlarına karşı korumaya destek olan ürün cilde ihtiyaç duyduğu bakımı yapmaya, cilde enerji ve canlılık kazandırmaya destek olur.

- Zengin içeriğiyle cildin yenilenmesine ve canlı bir görünüme ulaşmasına yardım eder.

- Cildi güneşin neden olduğu zararlı etkilerden korumaya çalışırken aynı zamanda cildi nemlendirmeye de destek olur.

- Sağlıklı ve genç görünen bir cilde sahip olmak için güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu ürünler kullanmak son derece önemlidir.

- Formülündeki E vitamini, cildi dış etkilerin sebep olduğu potansiyel zarar ve ultraviyole ışınlarının yaşlandırıcı etkisinden korumaya çalışır. Antioksidan özellikleri sayesinde cildin yenilenmesine destek olur. Cildi yatıştırıcı özellikleriyle cildin rahatlamasına yardım eder.

- Vitamin B5, cildi derinlemesine nemlendirmeye ve cildin kuruluğunu gidermeye yardım ederek yumuşacık bir hale gelmesine destek olur.

- Vitamin B3; cildi ısıdan ve zararlı güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korumaya çalışır. Güçlü bir antioksidandır. B3 vitamininin pigmentleri düzenlemesinin yanı sıra yaşlanma belirtilerini de azaltır.

- Güneş ışınlarına bağlı olarak hassaslaşan cilt dokusunun hassasiyetini gidermeye, cildi sakinleştirmeye, sağlıklı bir yapı kazandırmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 20 dakika öncesinde cilde eşit dağılacak şekilde sürünüz. Terleme, yüzme ve havluyla silinme esnasında ürün kaybolacağından lütfen tekrar uygulayınız. Ürün; kullanıldığında dahi uzun süre güneş ışınlarının etkisinde kalmayınız. Güneşte gereğinden fazla kalmak sağlık için zararlıdır.

Benzer Ürünler