Bi Collagen Bi Collagen Tip II Kolajen Multi Complex 30 Tablet
Bi Collagen Bi Collagen Tip II Kolajen Multi Complex 30 Tablet

Bi Collagen Tip II Kolajen Multi Complex 30 Tablet (DEP99109052)

0,00
Fiyat : 406,51 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 2
Barkod : 8683907164086

Bi Collagen Tip II Kolajen Multi Complex 30 Tablet

 

 

Bi Collagen Tip 2 Kolajen Multi Complex Takviye Edici Gıda 30 Tablet 1 Tablet İçerik Miktarı Tip 2 Kolajen 40 mg, Metilsülfonilmetan (MSM) 200 mg, Zerdeçal 100 mg, Akgünlük boswella serrata 70mg, Magnezyum 57 mg, Devils claw extract şeytan pençesi 30 mg, Zinc çinko 15mg, Hyaluronik asit 7,5 mg, Vitamin D3 10 mcg, Selenyum 50 mcg içermektedir.

Kolajen tip 2: Tip 1'den sonra vücutta en çok bulunan kolajendir. matrisi tarafından üretilen tip2 kolajen, sağlığı ve oluşumu açısından oldukça önemlidir. Oluştuğu matrisi ise, içerisinde yer alan sıvı benzeri bir dokudur.

MSM: Tüm canlı organizmalarda bulunur. İnsan vücudunda kalsiyum ve fosfordan sonra en çok bulunan üçüncü element sülfürdür. Doğal olarak oluşan yapı metilsülfonilmetan olarak bilinmektedir.

Zerdeçal: İçerisinde yer alan kurkumin, doğal bir ‌‌antienflamatu vardır. Antioksidan bileşenler içerenzerdeçal vücud ve damar dostudur.

Boswellia serrata: Akgünlük ağndan elde edilen bir reçinedir, Boswellia bitkisi içerisindeki asitler, reçinenin etken maddesi olduğu gibi farklı kullanım alanlarında fayda sağlayan sorumlu asitlerdir.

Magnezyum:Vücutta bol miktarda bulunan bir mineraldir. Bu mineral; protein sentezi, kas ve fonksiyonu, kontrolü ve dengelenmesi dahil olmak üzere vücuttaki çeşitli biyo kimyasal reaksiyonları düzenleyen 300'den fazla enzim sisteminin yapısında bulunur.

Devil’s Claw Extrac: Şeytan Pençesi diye bilinen bitki Afrika kökenli olup Güney Afrika'nın sıcak çöl ortamında yetişmektedir, Kökleri tıpkı bir pençe formunda olduğu için İngilizce’de “Şeytan Pençesi” anlamına gelen “Devil’s Claw” ismiyle tanınır. .

Zinc: ( Çinko ), Bir insanın bedeninde en çokkaslarda, lerde, böbrekte ve karaciğerde yer almaktadır. Çinko, vücutta yaklaşık 300 enzimin çalışması için gerekli olan bir mineral olarak bedenimizde yer alır.

Hyaluronik asit: Ciltte, lerde ve de yüksek konsantrasyonlarda doğal olarak bulunur. En önemli görevi nemliliği ve kayganlığı sağlamaktır. Yaşla birlikte vücuttaki hyaluronik asit seviyesi düşer. Buna bağlı olarak; ciltte lar, canlılığını ve nemini kaybetme, lerde ise aşınma ve yıpranma gibi sonuçlar görülür.

Vitamin D3: Kalsiyum ve fosfor sını düzenleyen faktörlerden birisidir. ve D3(Kolekalsiferol) Vitaminleridir. D-3 vitamini deride,karaciğerde, barsaklarda, kemikte, kaslarda ve böbreklerde depolanabilir.

Selenyum: DNA fonksiyonlarının, tiroid bezlerinin ve n sağlıklı çalışması için gerekli olanve vücudumuz için çok önemli olan bir minareldir

Ticari Takdim Şekli:Karton kutu içinde tek kullanımlık blister ambalajlarda 30 tablet olarak satışa sunulmuştur.

Kutu içerisinde Türkçe Prospektüs Bulunmaktadır. Tavsiye edilen tüketim tarihi (T.E.T.T.) veparti numarası ambalaj üzerindedir.

Ürünlerimiz Türkiye Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı Takviye Edici Gıda Ruhsatlıdır, Türkiye Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı onaylı kapsamlı üretim tesisinde İSO 22000 Sertifikası (HACCP) İSO 9001Sertifikası, İyi üretim uygulamaları GMP sertifikasına sahip tesislerde üretilmektedir.

Ürünlerimizde kullanılan kapsül ve tabletler bitkisel jelatinlidir. Helal ve koşer sertifikalarımız mevcuttur.

Uyarılar: Ürünlerimiz İLAÇ DEĞİLDİR ların önlenmesi veya edilmesi amyla kullanılmaz, Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez , Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Hamilelik ve emzirme döneminde ve reçeteli ilaç kullanımında sağlık uzmanı tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Takviye Edici Gıda Ruhsat Onay no: 015692-23.12.2022

Üretici Firma: TR-37-K-005307

 

 

 

 
İçerik Tipi Tablet
Çinko (mg) 15 mg
Adeti 30
Selenyum (µg) 50 µg
Besin Çeşidi Komplex Ürün
Vitamin D (µg) 400 µg
Menşe Türkiye
Domuz ürünü içerir Hayır
İçindekiler Tip 2 Kolajen, Metilsülfonilmetan (MSM) 200 mg, Zerdeçal 100 mg, Akgünlük boswella serrata 70mg, Magnezyum 57 mg, Devils claw extract şeytan pençesi 30 mg, Zinc çinko 15mg, Hyaluronik asit 7,5 mg, Vitamin D3 10 mcg, Selenyum mcg
Kullanım Talimatı Günde 1 Tablet
Manganez (mg) 57 mg

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR