Kuazar Chondurax Triple Action 90 Tablet
Kuazar Chondurax Triple Action 90 Tablet

Chondurax Triple Action 90 Tablet (DEP9909581)

0,00
Marka : ZED İLAÇ
İndirim Oranı : %55 İndirim
Fiyat : 154,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 69,60 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 4
Barkod : 8698990102365

CHONDURAX GLUCOSAMİNE CHONDROİTİN MSM 90 TABLET

 

 

Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet

Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet İzin Belge:

Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet ürünü Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 26.09.2011 Tarih ve G34-8937 sayılı Sicili ile Zed İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş. adına Arge İlaç ve Kimya İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilmiştir.

Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet İçindekiler:

Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet ürünü içerisinde; Glucosamine Sulfate, Chondroitin Sulfate, MSM, Boswellia Serrata Ekstresi, Sodyum Hyaluronat, Amidon Dolgu Maddesi, Mikrokristalin Selüloz, Gum Arabic, Magnezyum Stearat, Silikondioksit bulunmaktadır.

Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet Kullanımı:

Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet kullanılışı; gıda takviyesi olarak günde 3 tablet alınması önerilir. Takviye edici gıdadır, normal beslenme yerine geçmez.  Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız.

Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet Yan Etkileri:

Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. 

Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet Muhafaza Ve Uyarı:

  • Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Chondurax Glucosamine Chondroitin Msm 90 Tablet ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR