Kiperin Kiperin Collagen Toz Kolajen Peptitleri İçeren Diyet Takviyesi 500 gr
Kiperin Kiperin Collagen Toz Kolajen Peptitleri İçeren Diyet Takviyesi 500 gr

Kiperin Collagen Toz Kolajen Peptitleri İçeren Diyet Takviyesi 500 gr (DEP99109058)

0,00
Marka : Kiperin
Fiyat : 1.300,00 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 3
Barkod : 8682304243509

Kiperin Collagen Toz Kolajen Peptitleri İçeren Diyet Takviyesi 500 gr

Ürün Faydaları : Cilt kırışıklıklarını azaltmaya yardımcı olur. Selülitleri, çatlakları azaltmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirmeye, canlandırmaya yardımcı olur. Saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Saçları güçlendirmeye, canlandırmaya ve parlatmaya yardımcı olur. Tırnak kırılmalarını azaltmaya yardımcı olur. Tırnakları güçlendirmeye ve canlandırmaya yardımcı olur. Bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı olur. Diş, kas, kalp, kıkırdak, tendon, eklem, kemik, göz ve bağırsak sağlığını destekler. Kas büyümesine ve kuvvetlenmesine yardımcı olur. Eklem ağrılarını azaltmaya yardımcı olur. Kemikleri güçlendirmeye yardımcı olur. Bağırsak onarımına yardımcı olur. Dişleri güçlendirmeye yardımcı olur. Kalp sağlığını destekler. Göz sağlığını destekler. Kiperin Collagen diyet takviyesidir. Cambridge Üniversitesi'nde yapılan klinik çalışma sonucuna göre; sizi uzun süre tok tutarak kilo vermenize yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

 

Ürün Bilgi :   “Pureness For Health’’ ilkesi ile ASLA katkı maddesi içermeyen, %100 Saf ve Doğal; Yüksek Biyoaktif ve Yüksek Biyoyararlı Çift Hidrolize Edilmiş Toz Kolajen Peptitleri içeren Diyet Takviyesi

 

İçerikler : 500 gr hidrolize sığır kolajen peptit

 

Kullanım Şekli : 11 yaş ve üstü yetişkinlerde, günde 1 ölçü (10 gr) 1 bardak su (yaklaşık 200 ml) su, meyve suyu, kahve veya yemeklerle karıştırılarak kullanılır.

 

Uyarılar ve Önlemler:  Tavsiye edilen günlük porsiyon aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin önüne geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir! Hastalıkların önlenmesi veya tedavi etmesi amacıyla kullanılamaz! Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

 

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR