LieracLierac Premium Silky Luxury Box
LieracLierac Premium Silky Luxury Box

Lierac Premium Silky Luxury Box (DEP99002513)

Marka : Lierac
İndirim Oranı : %15 İndirim
Barkod : 3508240004255

Lıerac Premium Silky Luxury Box

Ürün Markası: Lierac

Ürün Boyutu: 50ml – 10 ml – 30 ml  

Özet Bilgi:  Cilt bakım setidir.

Ürün Açıklaması :

Lierac Premium The Silky Cream; Global yaşlanma belirtilerine karşı etkili krem cildi pürüzsüzleştirmeye ve güzelleştirmeye destek olur. İçeriğindeki hyaluronik asit ve Lierac'ın hibridizasyon kozmetik anlayışı ile geliştirilen yaşlanmanın tüm görünen işaretleri olan derin kırışıklıkların azalmasına destek olurken aynı zamanda dolgunluk kaybını, koyu leke görünümleri ve yaşlanma nedeni ile ciltte oluşan sarkma ve nemsizlik problemlerine karşı yardımcı olur. Cilt görünümünün düzelmesini destekler. İçeriğindeki siyah çiçekler - siyah orkide, siyah gül, siyah gelincik sayesinde cildinizi beslemeye yardımcı olur.

Lierac Premium Yeux Eye Care; özellikle yaşlanma belirtilerinin giderilmesi için geliştirilmiştir. Göz altında oluşan şişlik ve koyu halkaların giderilmesine yardımcı olan bu özel ürün, yaşlanma etkilerinin de azaltılmasında oldukça etkili bir göz kremi ürünüdür. Lierac Premium Eye Care Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz Kremi, cildin pürüzsüzleştirilmesine ve dolgunlaştırılmasına yardımcı olurken, aynı zamanda cildin korunmasında da önemli katkılar sağlamaktadır. Bir hayli kolay olan kullanımı ve uygun fiyatı sebebiyle çok tercih edilen bir ürün olan Lierac Premium Eye Care Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz Kremi, makyaj temizliği sonrasında tüm göz çevresine uygulanmaktadır. Lierac Premium Eye Care Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz Kremi, uzun süreli onarma ve yenileme özelliğine sahip çok özel bir üründür. Yaşlanma belirtilerini azaltmada çok etkili bir ürün olan bu göz kremi sayesinde yaşlılık belirtilerinin yüzünüzden uzaklaştığını gözlemleyebileceksiniz.

Lierac Premium Regenerating Serum; yaşlanma belirtileri gidermeye yardımcı olur.

Ürün Resmi :

Ürün İçeriği :

Lierac Premium The Silky Cream; Aqua/Water/Eau. Dımethıcone. Glycerın. Caprylıc/Caprıc  Trıglycerıde. Butylene Glycol. Rosa Hybrıd Flower Extract. Elaeıs Guıneensıs Palm Oıl. Cetyl Alcohol. Glyceryl Stearate. Nylon-12. Parfum/Fragrance. Gossypıum Herbaceum Cotton Seed Oıl. Bıdens Pılosa Extract. Cetearyl Alcohol. Papaver Somnıferum Seed Oıl. Lınum Usıtatıssımum Lınseed Seed Oıl. Peg-75Stearate. Dımethıcone Crosspolymer. Bambusa Arundınacea Stem Powder.Tocopheryl Acetate. 1,2-Hexanedlol. Caprylyl Glycol. Chlorphenesın. Ceteth-20.Steareth-20. Acrylates/Cıo-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. AmmonıumAcryloyldımethyltaurate/Vp Copolymer. Tromethamıne. Teprenone. SodıumHyaluronate. Cycnoches Cooperı Orchıd Flower/Leaf Extract. Propylene Glycol.Geranıol. Hexyl Cınnamal. Amyl Cınnamal. Tocopherol. Sodıum Benzoate. Cıtrıc Acıd.Sodıum Salıcylate. Tropolone. Potassıum Sorbate. Tetrasodıum Glutamate Dıacetate.Acetyl Hexapeptlde-51 Amıde. Sodıum Hydroxıde.

Lierac Premium Yeux Eye Care; doğal içeriklere sahiptir.

Lierac Premium Regenerating Serum; %10 saf hyaluronik asit çözeltisi, 3 siyah çiçeğin özü (siyah orkide, siyah Baccara gülü ve siyah gelincik)

Kullanım Şekli ve Önerisi :

Lierac Premium The Silky Cream; Sabah ve/veya akşam temiz cilde tek başına uygulayınız.

Lierac Premium Yeux Eye Care; yüzdeki makyajın tamamen temizlenmesinin ardından kullanılır. Lierac Premium Eye Care Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz Kremi, tüm göz çevresine uygulanmaktadır.

Lierac Premium Regenerating Serum; Temiz cildinize Lierac Premium Regenerating gece ve gündüz uygulayınız. Yüzünüze ve boynunuza parmak uçlarınızla uygulayınız. Diğer bir ürün için Lierac Premium Fluid Day & Night 50 ml ile birlikte kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünler