Benzer Ürünler
LieracLierac Premium Voluptous Luxury Box
LieracLierac Premium Voluptous Luxury Box
Lierac Lierac Premium Voluptous Luxury Box
Lierac Lierac Premium Voluptous Luxury Box

Lierac Premium Voluptous Luxury Box (DEP99002514)

0,00
Marka : Lierac
Stok Miktarı : 0
Barkod : 3508240004248

 

Lierac Paris Premium The Voluptuous Cream 50 ml + Premium Eye Care 15 ml + Premium Serum 30 ml

Ürün Markası: Lierac

Ürün Boyutu: 50ml- 15ml- 30ml  

Özet Bilgi:  Nemlendirici, güzelleştirici etkiye sahip vücut bakım kremidir.

Ürün Açıklaması :

Lierac Premium The Voluptuous Cream; yaşlanma karşıtı gündüz ve gece kremidir.

Lierac Premium Yeux Eye Care; uzun süreli onarma ve yenileme özelliğine sahip çok özel bir üründür. Yaşlanma belirtilerini azaltmada çok etkili bir ürün olan bu göz kremi sayesinde yaşlılık belirtilerinin yüzünüzden uzaklaştığını gözlemleyebileceksiniz.

Lierac Premium Regenerating Serum; cildi canlandırmaya yardımcı olur.

Ürün İçeriği :

Lierac Premium The Voluptuous Cream; Aqua/Water/Eau. Caprylıc/Caprıc Trıglycerıde. Pentaerythrıtyl Tetraethylhexanoate. Glycerın. Dımethıcone. Butyrospermum Parkıı Shea Butter. Cetearyl Alcohol. Butylene Glycol. Glyceryl Stearate. Peg-Ioo Stearate. Hexyldecanol. Hexyldecyl Laurate. Rosa Hybrıd Flower Extract. Elaeıs Ouıneensıs Palm Oıl. Cetyl Palmıtate, Parfum/Fragrance. Synthetıc Fluorphlogopıte. Gossypıum Herbaceum Cotton Seed Oıl. Cetearyl Glucosıde. Bıdens Pılosa Extract. Cetyl Alcohol. Papaver Somnıferum Seed Oıl. Lınum Usıtatıssımum Lınseed Seed Oil.Cycnoches Cooperı Orchıd Flower/Leaf Extract. Sodıum Polyacrylate. Tocopheryl Acetate. Hydrogenated Polydecene. Chlorphenesın. Sodıum Benzoate. Sodıum Salıcylate. Xanthan Gum. Propylene Glycol. Teprenone. Sodıum Hyaluronate. Ppg-5-Laureth-5. Geranıol Hexyl Cınnamal. Amyl Cınnamal. Tocopherol. Sılıca. Cıtrıc Acıd. Potassıum Sorbate. Tetrasodıum Glutamate Dıacetate. Acetyl Hexapeptlde-51 Amıde. Sodıum Hydroxıde.

Lierac Premium Yeux Eye Care; doğal içeriklere sahiptir.

Lierac Premium Regenerating Serum; %10 saf hyaluronik asit çözeltisi ve 3 siyah çiçeğin özü (siyah orkide, siyah Baccara gülü ve siyah gelincik)

Kullanım Şekli ve Önerisi :

Lierac Premium The Voluptuous Cream; Zengin içeriğe sahip bu kremi gündüz ve/veya gece temizlenmiş cilde uygulayın. Kremi tüm yüzünüze ve boynunuza dağıtmak için parmak uçlarınızı kullanın ve sonra merkezden dışarıya doğru uygulamayı sürdürün. Gündüzleri maksimum koruma ve cildinizi inanılmaz bir rahatlıkla şımartmak için ideal. Geceleri uzun süreli bakım ve tazeleme için önerilir.            

Lierac Premium Yeux Eye Care; yüzdeki makyajın tamamen temizlenmesinin ardından kullanılır. Lierac Premium Eye Care Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz Kremi, tüm göz çevresine uygulanmaktadır.

Lierac Premium Regenerating Serum; Temiz cildinize Lierac Premium Regenerating gece ve gündüz uygulayınız. Yüzünüze ve boynunuza parmak uçlarınızla uygulayınız.