MOONLİFE Moonlife Glucosamine Chondroitin Collagen Boswella MSM 60 Tablet
MOONLİFE Moonlife Glucosamine Chondroitin Collagen Boswella MSM 60 Tablet

Moonlife Glucosamine Chondroitin Collagen Boswella MSM 60 Tablet (DEP99108999)

0,00
Marka : MOONLİFE
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : 249,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 145,80 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 10
Barkod : 8683930619027

Moonlife Glucosamine Chondroitin Collagen Boswella MSM 60 Tablet

Glukozamin Nedir?

Glukozamin, birbirine bağlanmış şekerlerin ve proteinlerin zincirlerinden yapılmış lerin kıkırdağında bulunan bir bileşiktir. , kemik ve nı en aza indirirerek rahat hareket edilmesini sağlayan, vücudun doğal şok emici ve ler arası kayganlığı sağlayan bileşen olarak işlev görmektedir.

Glukozamin, güçlü doğal (lanma karşıtı) ve anti-aging () özelliklere sahiptir. için en iyi doğal takviyelerden biri olarak glukozamin, sıklıkla yaşa bağlı kemik ve sının kullanılmaktadır. (1) Ayrıca, kronik veya bozukluğu olmayan sağlıklı kişilerde bile ve sağlığını, hareketliliğini, hareket aralığını ve genel sağlığını iyileştirmeye olmak için kullanılmaktadır.
 

Glukozamin Faydaları Nelerdir?

Sağlığını ve Osteoartriti Geliştirir

 

Osteoartrit, yıllar boyunca lerdeki basınç ve sürtünme yerlerinin birikmesinden kaynaklanan sürekli sı ile karakterize bir tır. Dünya genelinde milyonlarca insanı etkileyen en yaygın türüdür.Glukozamin, diyet ve yaşam tarzı değişiklikleri ile nı idare etmede doğal yaklaşımının bir parçası olarak önerilen en iyi takviyelerden biridir.

süreci doğal olarak lerin kuvvetini ve dalılığını etkiler, zaman içinde kaybı ve sına neden olur. glukozamin, sürekli rahatsızlıklarının en etkili olanlardan biridir.

Chondroitin nedir ne işe r?
Kondroitin, glukozamin ve MSM, alternatif tıpta osteoartrit, egzersizden kaynaklanan kas hasarı ve diğer enflamatuar bozukluklarının olarak kullanılan bir üründür.

Kolajen (collagen) nedir?
Genelde cilt sağlığı ile anılan kolajen, aslında tüm vücudumuz için olmazsa olmaz yapısal ve işlevsel açıdan gerekli olan bir protein türüdür. Temel görevi sunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır.

Kolajen (collagen) ne işe r?
Kolajen, fibroblastlar ve diğer hücreler tarafından oluşturulan bir proteindir. Fibroblast, nun temel hücresidir ve fibroblastların en önemli görevi cilt için son derece önemli olan, cilde parlaklık ve esneklik sağlayan kolajen ve elastin üretimini sağlamasıdır. Kolajen bir yapı bloğu olarak, kemik ve kasları bir arada tutar, vücudumuzdaki organları korur ve cilt elastikiyetini artırır.

Boswellia ne için kullanılır?
Boswellia (akgünlük ekstresi) güçlü bir ( önleyici) olduğu için etkili bir kesici olabilir ve iltihaba bağlı kayıplarını .

MSM nedir ne işe r?
MSM (metil sülfonil metan) organik bir sülfür (kükürt) bileşiğidir. lara elastik bir yapı kazandıran kollajen oluşumu için gereklidir. MSM; bir başka sülfür bileşeni olan glukozamin ile alındığında, larının azalmasına olmaktadır.

Liposomal Faydaları Nelerdir?

Liposomal larda %90 civarında emilim gösteren nano-teknoloji ürünü yeni bir vitamin türüdür.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR