dr.muradMurad Advanced Actıve Radıance Serum
dr.muradMurad Advanced Actıve Radıance Serum

Murad Advanced Actıve Radıance Serum (MRT000010)

Marka : Murad
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : 1.237,70 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.130,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 767332802541
Murad Active Radiance Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Bakım Serumu 30 ML

Cilt lekeleri yaz aylarında hemen hemen her yaştan kişinin karşılaştığı bir cilt sorunudur. Cilt lekelerinin başında ilk akla gelen güneş lekeleridir. Yalnız cilt lekeleri sadece güneş lekelerini içermemektedir. Sivilce lekesi, çil, yaşlılık belirtisinde görülen kahverengi lekeler, hamilelik döneminde oluşan lekeler, doğuştan gelen lekeler cilt lekeleri olarak adlandırılmaktadır.
Cilt lekelerinin oluşmaması için ilk olarak buna neden olan sebepleri ortadan kaldırmak gerekir. Cilt lekeleri nedenleri; lekeler cildimizde renk farklılaşmasının ortaya çıkmasıyla oluşur. Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalınmasıyla, kalıtsal etkilerden dolayı, kullanılan bazı kimyasal içerikli maddeler ve bazı alınan ilaçlardan dolayı, solaryum gibi doğal olmayan bronzlaşmalar ile cilt lekeleri oluşmaktadır. Cilt lekeleri dendiğinde akla ilk olarak gelen,  yüz bölgemiz olsa da cilt lekeleri vücudumuzun her bölgesinde görülebilir.
 
Özellikle güneş ışınlarına fazla maruz kalmış ciltlerde koyu kahverengi rengi güneş lekeleri, ışınlara çok fazla maruz kalma sonucunda ortaya çıkar. Bu ışınlar cildimize direk olarak temas ettiği için ciltte leke oluşumuna sebep olurlar ve cilde zarar verirler. Murad Active Radiance Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Bakım Serumu, Cilt lekelerinizin tedavisinde ve cilt lekelerini gidermenizde yardımcı olur.

Murad Active Radiance Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Bakım Serumu Özellikleri

Cilt tonunu düzenlemeyi, berraklaştırmayı, renk tonunu dengelemeyi, rengi açmayı ve içerdiği vitamin özleri sayesinde çevresel etkenlere karşı cilt direncini arttırmayı destekler. Murad Active Radiance Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Bakım Serumu, lekeli ciltler için uygundur. Ciltte oluşan ton farklılıklarını aydınlatmaya, ciltteki hasarları onarmaya ve cildin doğal savunmasını güçlendirmeye yardımcı olur.  

Uygulanan bölge: Yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Temizlediğiniz yüz, boyun ve dekolte bölgenize ince tabaka halinde emilene kadar uygulayınız. Daha sonra cilt tipinize uygun nemlendirici kullanınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanıma uygundur.
 
Benzer Ürünler