dr.muradMurad Clarifying Mask Arındırmaya Yardımcı Kil Maskesi 75 Gr
dr.muradMurad Clarifying Mask Arındırmaya Yardımcı Kil Maskesi 75 Gr

Murad Clarifying Mask Arındırmaya Yardımcı Kil Maskesi 75 Gr (MRT000049)

0,00
Marka : Murad
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : 1.499,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.238,40 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 1
Barkod : 767332806891
Dr.Murad Clarifying Mask Arındırmaya Yardımcı Kil Maskesi 75 gr

Dr. Murad carifying mask arındırmaya yardımcı kil maskesi
Doğal kil bazlı formülü ile cildi temizlemeye, gözenekleri arındırmaya ve akne sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı maske.
Cilt tipimizin oluşması ergenlik döneminde başlar, fiziksel olgunluğu sağlayan hormonlar, yağ bezlerin daha çok yağ üretmesine neden olurlar.
Özellikle bu yaşlarda yağ üretimi fazla olan ciltler sivilce problemi yaşarlar. İlerleyen yaşlarda cildin yağ ve nem dengesi bozulur, cildin bazı bölgeleri kuru bazı bölgeleri ise yağlı olarak form alır. 
Hormonal ergenlik, yanlış beslenme, genetik etkenler, hamilelik, yanlış kozmetik kullanımı, nemli sıcak hava, stres ve alınan bir takım ilaçlar yağlı cilt oluşumunun nedenleri arasındadır. Genelde yağlı cilt tipi, problem cilt tipidir. Yağlı, parlak, kalın ve mat görünümündedir. 
Genişleyen gözenekler siyah noktalarla tıkalıdır. Birçok kimyasal maddeler sebebiyle tıkanmış yağ bezi akneye dönüşür. Yağlı cilt tiplerinde, yağ bezleri yoğun olarak yağ üretir. Ciltte bozulmaya maruz kalır. Dr. Murad carifying mask arındırmaya yardımcı kil maskesi, cildinizdeki gözenekleri temizlemeye, aknelerin iyileşmesini hızlandırarak azaltmaya, cildi yatıştırmaya, kızarıklığı azaltmaya, maskede bulan doğal ürünler (lavanta özü, üzüm çekirdeği vb. ) sayesinde cildin taze kalmasına, o tazeliği uzun süre kalmasına ve cildi korumaya yardımcı olur. Cilt tipinize uygun ürünleri sitemizin Dr Murad Cilt Bakım Ürünleri  kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Dr. Murad carifying mask arındırmaya yardımcı kil maskesi Özellikleri

Uygulanan bölge: Temizlediğiniz cildinize uygulayınız.
Kullanım şekli: Temiz cildinize eşit bir şekilde yayınınız ve 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile iyice yıkayınız. Etkili bir sonuç almak istiyor iseniz devamında cildinizi tonik ile siliniz cildinize uygun bir nemlendirici uygulayınız.
Kullanım miktarı ve zamanı: Haftada en az 1 kez uygulayınız.
 
Benzer Ürünler