Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes
dr.muradMurad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes

Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes (MRT000033)

0,00
Marka : Murad
Barkod : 767332804088
Dr. Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes

Göz çevresi kırışıklık önleyici, nemlendirici bakım ürünüdür. Göz çevresiyle ilgili şikâyetler herkesin ortak problemidir. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarının etkisinin daha da artmasıyla birlikte bu şikâyetlerde artış gösterir. Göz çevresi derisi çok ince ve hassastır. Yüz derisindeki ve hatta vücudumuzdaki en hassas bölgedir. Bu nedenle hastalık, yaşlılık ve yorgunluk ilgili belirtileri kolaylıkla belli eder. Çevresel faktörler, makyaj ve temizlik işlemleri nedeniyle bu bölge yıpranmaya yatkındır. 
Düzensiz uyku, düzensiz beslenme, sigara ve alkol tüketimi alerjiler, genetik nedenler, güneş ışınları göz çevresini olumsuz etkileyen diğer faktörlerdir. Özellikle yaz aylarıyla birlikte güneş ışınlarının zararlı etkileri de artar. Hassas olan göz çevresinin de bu ışınlardan korunması gerekir. Göz çevresi bakımındaki en önemli unsurlarından biri de düzenli uykudur. Bol su tüketmekte gerekir. Makyaj temizliğinin ise alkol içermeyen ürünlerle yapılması gerekir. Yüz mimiklerinin yapıldığı en sık bölge göz çevresidir. Bu derece hassas olan göz çevresinin bakımını kaliteli ürün tercih ederek yapmalısınız. Dr Murad Göz Kremleri seçiminizi kolaylaştıracak ve bakımınızı kusursuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak ürünlerdir.

Dr. Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes Göz Çevresi Ultra Özellikleri

Göz çevresi ultra kremi, göz çevresindeki kırışıklık ve çizgi görünümünü yumuşatarak pürüzsüzleştirmeye, cilde yumuşaklık kazandırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Dr. Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes Kremi, her yaşta tüm cilt tipleri için uygundur.  Cildin gece gündüz nem ihtiyacını karşılar. Yorgun, solgun görünümlü ve bakıma ihtiyacı olan göz çevresinin yenilenmesini sağlayarak, daha genç canlı ve sağlıklı görünüme kavuşturmaya yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Göz çevrenize uygulayınız.

Kullanım Şekli: Temizlediğiniz göz altınıza ve kaş kemiği üzerine nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Her gün kullanılır.
 
Benzer Ürünler