Murad Hydro-Dynamic Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Gece Nemlendirici 50Ml.
dr.muradMurad Hydro-Dynamic Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Gece Nemlendirici 50Ml.

Murad Hydro-Dynamic Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Gece Nemlendirici 50Ml. (MRT000030)

0,00
Marka : Murad
Barkod : 767332803593
Hydro-Dynamic Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Gece Nemlendirici 50ml.

Cildi 8 saat boyunca neme doyurduğu klinik çalışmalarla kanıtlanmış yeni Hydro-Dynamic Ultimate Moisture her yaşta tüm cilt tipleri için uygun yağsız formülü ile gece gündüz cildin nem ihtiyacını karşılamaya yumuşacık ve pürüzsüz bir cilt yaratmaya ve aynı zamanda cildin sıkılığını korumasına yardımcı olur.

Her sabah düzenli nemlendirici kullandığınızda bile soğuk hava, rüzgâr ve güneş gibi çevresel faktörler ve suyla kurduğunuz temas cildinizin tekrar nemsizleşmesine ve gerilmesine sebep olabilir. Su Prensibi ile ünlü, dünyanın en iyi dermatologlarından Dr. Murad, cildinizi ihtiyaç duyduğu neme doyuracak yepyeni bir ürün geliştirdi!

Cildinizdeki nemsizliği anında gideren Yeni Hydro-Dynamic Ultimate Moisture Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Nemlendiricinin cildinizi 8 saat boyunca neme doyurduğu klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Her yaşta tüm cilt tiplerine uygun yağsız formülü ile cildinizin nem ihtiyacını karşılamaya, ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına ve daha genç görünmesine yardımcı olur.

İçeriği:
- Avokado, Ayçiçeği, Zeytin Özü Bitkileri; Cildin nem tutabilme kapasitesini artırmaya yardımcı olur.
- Retinyl Palmitate ve Shea Butter; Cildi yumuşatmayı ve pürüzsüzleştirmeyi destekler.
- Kollojen Destekleyici Kompleks; Cildin sıkılığını artırmayı destekle
 
Benzer Ürünler