Omron Omron Gentle Temp 720 Alından Temassız Ateş Ölçer
Omron Omron Gentle Temp 720 Alından Temassız Ateş Ölçer

Omron Gentle Temp 720 Alından Temassız Ateş Ölçer (DEP99108800)

0,00
Marka : Omron
Fiyat : 1.714,50 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Barkod : 4015672108561

Elektronik cihazlarda koruma bandı açılmış ürünler iadesi kabul edilmez.

Omron Gentle Temp 720 Alından Temassız Ateş Ölçer

Omron Gentle Temp 720 Temassız ateş ölçer, hızlı ve doğru sonuç veren bir cihaz olma özelliği taşıyor. Temassız termometresi sayesinde kızılötesi bir cihaz olarak, mümkün mertebe hiç telaşa kapılmadan bebeklerin ve çocukların ateşini ölçüyor. Bebeğin vücut sıcaklığını sürekli kontrol altına alan ürün bünyesinde başka özellikleri de taşıyor. Hiç temasa sahip olmayan ürün bebek ve çocukların alnından vücut ısısını pratik bir biçimde ölçüyor. Bunun dışında, süt şişesinden ya da kaşıklı biberon üzerinden sıcaklığı ölçmeyi başarıyor. 25 okumalık hafızaya sahip olan ürün, belirli zaman aralığında sıcaklık değişimlerini takip ediyor. Bu sayede kullanıcı yeni eğilimleri izleyebiliyor.

 

Arkadan aydınlatmalı ekrana sahip olan Omron Gentle Temp 720 temassız ateş ölçer, gece değerlerin net bir biçimde okunabilmesine yardımcı oluyor. Özellikle geceleri bebek ve çocukların sıcaklığını ölçerken büyük bir kullanışlılık gösteriyor. Ateşin, hastalık öncesinin ya da anının önemli bir ihtiyacı olan ürün, özellikle çocuklu aileler için vazgeçilmez oluyor. Eğer ateş doğru bir biçimde değerlendirilirse ilgili bölümlere başvurarak tedaviye başlamak mümkün. Omron Gentle Temp 720 Temassız ateş ölçer sayesinde kısa zaman içerisinde ölçüm yapılabiliyor. Çocukların hem bilek hem de alnında sıcaklık ölçümüne yardımcı oluyor. Bunun dışında restoran, kafe, ofis ve alışveriş merkezi gibi alanlarda da kullanıma uygun bir cihaz.

Omron Gentle Temp 720 temassız ateş ölçer, cilt ile temasa geçmediği için sağlıklı kullanım sunuyor. Hem yetişkinlerin hem de çocukların ateşini ölçmek saniyeler sürüyor. Diğer dijital ölçüm cihazlarının dışında, otomatik termometreler, kalibrasyon ayarı içermiyor. Söz konusu cihazların sesli alarm özelliği ise, ölçümün tamamlandığını kullanıcıya bildiriyor. Termometre her evde mutlaka bulunması gereken bir cihaz oluyor. Özellikle bebekli ailelerde sıklıkla hastalığın görülmesi, ciddi sağlık problemlerine yola açabiliyor. O yüzden herhangi bir sağlık kuruluşuna gidilmeden evde Omron Gentle Temp 720 Temassız Ateş Ölçer ile işlemleri halletmek pratiklik sağlıyor. Siz de Omron Gentle Temp 720 temassız ateş ölçer satın alarak sağlığınız için önlem alabilirsiniz!

Omron Gentle Temp 720 Temassız Ateş Ölçer Özellikleri

Omron Gentle Temp 720 temassız ateş ölçer, işlevsel özellikleri ve ergonomik tasarımı sayesinde büyük bir beğeni topluyor. Çocuklu çocuksuz her evde bulunması gereken bu alet ile kısa zamanda ateş ölçmek mümkün oluyor. Ateş ölçmenin dışında bu cihaz, biberon, su ve yüzey sıcaklığını ölçmek üzere de tercih ediliyor. Temassız şekilde kullanıldığı için hem bebek hem de çocuklar için konforlu alan yaratılıyor. Kullanıcı dostu özellikleri ve yenilikçi teknolojisi ile dikkat çeken bu ürün her daim kullanıma hazır olduğundan ebeveynlerin içinin rahat etmesini mümkün kılıyor. Omron Gentle Temp 720 Temassız Ateş Ölçer, hassas ölçüm imkanı sunuyor. Islak veya terli olmayan kısımlarda yüksek sonuçlar eren ürün oldukça güvenilir. 25 okumalık hafızası, sıcaklık değişimlerini takip etmeyi son derece kolay kılıyor. Arka plan ışığı ise karanlık alanlarda değerlerin net bir biçimde okunmasına olanak tanıyor. Fahrenhayt ve Santigrat ölçüm birimlerinden arzulanan şekilde kullanılıyor. Kullanılmadığı anlarda ise otomatik olarak kapanıyor ve böylece pil ömrünü uzatıyor. Dijital göstergesi ile sonuçları görmek, okumak ve yorumlamak son derece basit. Böylece daha net ve kesin sonuçlar almak mümkün.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR