Benzer Ürünler
Kuazar Shiffa Home Yumurta Kabuğu Zarı 620 mg 30 Kapsül
Kuazar Shiffa Home Yumurta Kabuğu Zarı 620 mg 30 Kapsül

Shiffa Home Yumurta Kabuğu Zarı 620 mg 30 Kapsül (DEP9909600)

0,00
Marka : Shiffa
Stok Miktarı : 0
Barkod : 8690088021985

Shiffa Home Yumurta Kabuğu Zarı 620 mg 30 Kapsül

YUMURTA KABUĞU ZARI KAPSÜL 

SINIRSIZ HAREKET! 

Yumurta Kabuğu Zarı Kapsül Nedir? 

Yumurta zarı kabuğundaki ince zar yapısı, tip 1 ve tip 2 kolajen, glukozamin sülfat, kondroitin sülfat ve amino asitlere benzer besin öğeleri bakımından zengindir. Protein, kalsiyum ve magnezyum bakımından da zengin olan yumurta zarı ile ilgili bilimsel çalışmalar gün geçtikçe artmaktadır. 

Yumurta kabuğu kapsül içinde 500 mg yumurta kabuğu zarı bulunur ve protein olarak düşünüldüğünde içerisinde 300 mg protein barındır ve tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir. Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır. 

Yumurta Kabuğu Zarı Kapsülün Faydaları Nelerdir? 

Yumurta protein değeri yüksek bir besindir. Sağlıklı yağlardan, vitamin ve minerallerden, kolin benzeri moleküllerden zengindir. Koenzim, amioasit, kolajen değeri yüksektir. Zarında tip2, beyazında ise tip 1,3 kolajeni bulunur. 

Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.  

Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor. 

Yumurta Kabuğu Zarı Kapsülün İçinde Neler Var? 

Yumurta Kabuğu Zarı, içerisinde doğal kolajen bulunur. Kolajen daha genç görünen bir cilt için gereklidir. Yumurta kabuğu membranlarının hidrolizatlarının etkisi yüksektir. 

Glisin ve prolin, vücudun işlevlerinde ciddi rol oynayan yumurta kolajeninde bulunan iki aminoasittir. 
Bu iki aminoasit dokunun yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Glisin ve prolin sayesinde yumurta kolajeni tüm vücuda iyi gelebilir. 

İçerik: Hidrolize Yumurta Kabuğu Zarı 500 mg (Protein 300 mg), Bitkisel kapsül.  

Tüketim Önerisi: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 1 kez 1 kapsül alınmalıdır. 

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü: 3 yıldır.  

Ambalaj: 30 Kapsül  

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.  

Neden Shiffa Home Yumurta Kabuğu Zarı Kapsül? 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,  
  • GDO içermez,  
  • Silikon içermez,  
  • Renklendirici içermez,  
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.