Suitendo 30 Kapsül
Kuazar Suitendo 30 Kapsül

Suitendo 30 Kapsül (DEP9909573)

0,00
Marka : SOİTENDO
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : 224,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 198,75 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681072355315

 

 

Suitendo 30 Kapsül

Marka Adı: Suitendo

Ürün Adı: Suitendo 30 Kapsül

Ürün Miktarı: 30 Kapsül

Ürün Özellikleri:

- Suitendo 30 Kapsül, doğası değiştirilmemiş Tip I Kollajen & Metil Sülfonil Metan & Vitamin C içeren takviye edici gıdadır.

- Dengeli ve yeterli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Yoğun yaşam temposu sebebiyle istediğimiz şekilde düzenli beslenemeyebiliriz ve vücut ihtiyacı olan bazı besinleri eksik alabilir.

- Gıda takviyeleri asla dengeli ve yeterli beslenmenin yerine geçemez ve her zaman yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmeye özen göstermek gerekir. Ama bazı durumlarda vücut desteğe ihtiyaç duyabilir.

- Suitendo 30 Kapsül, özel içeriğiyle size destek olmak için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir.

- Suitendo 30 Kapsül’ün içeriğinde doğası değiştirilmemiş Tip I Kollajen, Metil Sülfonil Metan ve Vitamin C yer almaktadır.

- Doğası Değiştirilmemiş Tip I Kollajen; Eklemlerdeki bağ dokularının güçlü ve esnek olmasına destek olur. Saç ve tırnakların yenilenmesine ve güçlü bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar. Cildin sıkılık ve esneklik kazanmasına destek olur.

- Metil Sülfonil Metan; Antioksidan bir içeriğe sahiptir. Eklem sağlığının desteklenmesine katkı sağlar. Cilt sağlığının geliştirilmesine destek olur.

- C Vitamini; Vücut direncini artırmaya katkıda bulunur ve soğuk algınlığına karşı destek olur. Antioksidan özelliği nedeniyle vücudu zararlı maddelerden arındırmaya katkı sağlar. Güçlü içeriğiyle cilt sağlığını korumaya ve cildin beslenip canlanmasını sağlamaya çalışır. Normal enerji oluşum metabolizmasına destek olur, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

- Suitendo 30 Kapsül, beslenmenize destek olması için geliştirilmiş özel bir takviye edici gıdadır.

 

Kullanım Sıklığı: Suitendo 30 Kapsül, günlük kullanıma uygundur. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Kullanım Şekli:

- Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı ve şekli; Gıda takviyesi olarak günde 1 kapsül kahvaltı sonrası kullanılması tavsiye edilir. Yetişkinlerin kullanımına uygundur.

- Kapsül çiğnenmeden yutulmalıdır ve bol su ile kullanılması önerilir.

- Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine asla geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

- Serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Benzer Ürünler